5.ua

В аеропорту "Київ" відбулась акція “Спільне повітря”

  В столичному аеропорту "Київ" музикою вшанувати пам'ять Небесної сотні, а також об'єднати українців вирішили організатори акції "Спільне повітря".

  Почесну місію виконали відразу два великі колективи. Президентський оркестр та ансамбль пісні й танцю Збройних сил України просто у залі очікувань летовища виконали "Оду до радості" Бетховена. Переконують: композицію обрали не випадково. Її основний мотив - заклик до об'єднання. Крім цього, ода - офіційний гімн Євросоюзу. Не випадково обрали і місце проведення акції: в аеропортах постійно багато людей. Відтак, заклик оркестрів зможуть почути якомога більше українців та гостей столиці. На цьому, переконують керівники оркестрів, зупинятися не мають наміру. Уже завтра продовжать свої гастролі у військових частинах по всій Україні.

  До речі, акцію провели не тільки у столиці. До флешмобу долучилися у семи найбільших аеропортах країни. Відтак, "Оду до радості" одночасно виконали оркестри у Києві, Львові, Донецьку, Одесі, Дніпропетровську та Харкові.

  Попередній матеріал
  Більше тисячі бійців ВВ МВС України покинули Крим
  Наступний матеріал
  На честь героїв Небесної сотні перейменують вулиці Києва, - КМДА
  Теги:
  Loading...