фото із соцмереж

Унікальний голос та палкий патріот: Українські режисери створюють фільм про Василя Сліпака

У фільмі будуть розкриті подробиці з особистого життя всесвітньо відомого артиста, що боронив країну до останнього

Українські режисери створюють фільм про загиблого на Сході воїна "Міфа" та співака зі світовим ім'ям Василя Сліпака. Наразі робота перебуває на стадії монтажу. Про це повідомив режисер Леонід Кантер в ефірі "Інформаційного ранку" на "5 каналі".

"Ми працюємо у своєму темпі – часом трошки повільному, а часом, навпаки, форсуємо. Зараз уже почався етап монтажу. Довгий час ми збирали матеріал самі, власне – знімали інтерв'ю. Тепер складність в тому, що є дуже багато відео з ним (Сліпаком) і його треба збирати по людях. Особисто я познайомився з Василем у той день, коли він помер, тобто дізнався про нього після загибелі. Тепер я вже знаю, за якою партою він сидів, з ким дружив та зустрічався. Тобто далі дізнаюсь набагато більше деталей про нього", – розповів режисер.

Про особливості роботи над фільмом Кантер розповів таке: "В основному, ми знайомимося з близькими людьми Василя Сліпака – це активна громада, музиканти, які разом з ним працювали, оперні співаки, дуже близькі друзі, родичі, вчителі. Ми знімали матеріал і у Львові, де пройшло його дитинство, дуже яскраве дитинство. Він був непересічною дитиною і мав рідкісний голос – контртенор. Це дуже високий, найвищий чоловічий голос. Про це дуже цікаво розповідають і вчителі Василя… У Парижі ми зустрічалися з композиторами, музикантами, активістами, і відчувається, що його оточення – це дуже гарні люди. Вони – світлі, неймовірні, відкриті".

фото із соцмереж

Крім того, натхненник розповів, що друзі Василя Сліпака кажуть багато різного про те, чому співак поїхав на Донбас, "проте я щасливий, що у цьому фільмі нам вдалося показати такі різні точки зору ".

Чого очікувати глядачам – розповідає сам Леонід Кантер:

Нагадаємо, в пам'ять про Василя Сліпака відбулося більше 10 концертів у країнах Європи та США. В Україні перший вечір-реквієм за загиблим оперним співаком Василем Сліпаком провели 14 грудня у Львові.

Попередній матеріал
Посол США: Гібридна війна Росії проти України триває 25 років
Наступний матеріал
Центри зайнятості в 2016 році працевлаштували 720 тисяч українців
Теги:
Loading...
У Львові триває вечір-реквієм за загиблим оперним співаком Василем Сліпаком

У Львові триває вечір-реквієм за загиблим оперним співаком Василем Сліпаком

Убивцю оперного співака Василя Сліпака знищено – ЗМІ

Убивцю оперного співака Василя Сліпака знищено – ЗМІ

Волонтери з'ясували ім'я вбивці Василя Сліпака

Волонтери з'ясували ім'я вбивці Василя Сліпака

У Львові поховали героя АТО – воїна-співака Василя Сліпака

У Львові поховали героя АТО – воїна-співака Василя Сліпака