Український тиждень моди. День четвертий [репортаж, відео]

  Маленькі чорні сукні у поєднанні з етнічними мотивами та технікою оригамі. У четвертий день Українського тижня моди свої колекції демонстрували Зінаїда Ліхачова, Олена Даць та Лариса Лобанова.

  Четвертий день українського тижня моди став майже політичним, адже такої кількості представників влади тут не спостерігалося давно. Воно і не дивно, адже зараз показ Зінаїди Ліхачової, яка не просто дизайнер, а ще й дружина глави адміністрації президента. Тому і підтримати її прийшли чимало друзів з вітчизняного політикуму. 

  Ліхачова представила вітчизняним модникам колекцію у стилі етно-модерн. Дизайнерка пропонує на наступні осінь та зиму овальні жакети та пальта. Довгі сукні та спідниці прикрашали авторські малюнки. Ліхачова вже традиційно використовує елементи арт-фешну, які доповнюють усі її роботи.

  Відправити модну українку на побачення восени та взимку зібралася Олена Даць. У своїй колекції дизайнерка представили чимало маленьких чорних суконь. І все це доповнює макраме. Крім того, вітчизняним модницям Даць пропонує теплі трикотажні пальта, білі блузи та летючі спідниці.

  Лариса Лобановаа присвятила свою колекцію майстрам, що шиють одяг – тут тобі і принти у вигляді ножиць, пасків та головних уборів з сантиметра. Загалом дизайнерка представила чорно-білу колекцію з бежевими вкрапленнями. Спідниці-трапеції, сукні з зім`ятої тканини об`ємні пальта на жилети – ось мода від Лобанової.

  Олена Халік та Андрій Каньшин, 5 канал


  Попередній матеріал
  Ніч Супер-місяця у харківському планетарії [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  У Лівії невідомі затримали судно з українцем на борту
  Теги:
  Loading...