Кадр із відео

Український гурт "Крихітка" присвятив новий кліп волонтерам

  У відео використані справжні уривки смс-листування між волонтерами та військовими.

  Відомий український гурт "Крихітка" випустив кліп на пісню "Без імені", яку присвятив волонтерському руху в Україні. У відео використані справжні уривки смс-листування між волонтерами та військовими, пише Cultprostir.

  Трек "Без імені" став першим синглом з майбутнього альбому "Крихітки", вихід якого планується навесні 2016 року. Для нової пісні характерне інди-поп-рок звучання.

  "Ця пісня – про відчуття солідарності і про те, як незнайомі люди стають кращими друзями. В центрі творчості "Крихітки" завжди були ліричні, особисті, жіночі історії, але у "Без імені" ми вперше співаємо про те, що торкнулось кожного українця, незалежно від статі і віку. Ми переживаємо важкий період в історії країни, але в ньому є світле і обнадійливе – пробудження єдності і готовності нації бути разом у скрутні часи", - прокоментувала новий трек Каша Сальцова.

  Як повідомляв 5.ua, 24 вересня 2015 року, гурт "Океан Ельзи" презентував новий кліп "Життя починається знов". Жанр відео самі музиканти визначають як поєднання двох форматів – короткометражного фільму та соціальної реклами.

  Попередній матеріал
  МВФ скасував обмеження, які перешкоджали виділенню нового кредиту Україні
  Наступний матеріал
  Перші звинувачення у справі ОПЗ можуть з'явитися вже у наступні кілька тижнів – Сакварелідзе
  Теги:
  Loading...