Український фільм "Деліріум"потрапив у конкурсну програму фестивалю у Португалії

  Український психоделічний фільм потрапив у конкурсну програму одного з 25-и найпрестижніших кінофестивалів світу - у португальському місті Порту.

  За словами режисера Ігоря Подольчака, це фільм-марення і він сам не до кінця розуміє, про що його стрічка. Називається вона "Деліріум". Попередній фільм Подольчака - "Лас Менінас" об`їздив майже тридцять кінофестивалів по всьому світу. Фестиваль у Португалії вирізняється з-поміж інших тим, що відбирає у свою програму дивні і непрості для сприйняття кінороботи. Психоделічна драма Ігоря Подольчака змагатиметься за перемогу, зокрема, з фільмом знаменитого корейського режисера Кім Кі Дука. "Деліріум" покажуть у Португалії 4-го березня.

  Ігор Подольчак, режисер фільму "Delirium": "Персонажі там, м`яко кажучи, дивні, а взагалі-то, швидше за все, - глибоко хворі. Я, чесно кажучи, мало орієнтуюсь на глядача, коли роблю. Фестиваль в Порту відомий своєю дивністю. Як правило вони показують кіно, яке за тих чи інших причин не попало на інші фестивалі. Ну, хочеться перемоги, звичайно".

  Лілія Млинарич, продюсер фільму "Delirium": "Если говорить об удивительном кино, то Игорь все время снимает кино удивительное. И первый фильм был удивительный, и второй, мне кажется, тоже очень удивительный".

  Попередній матеріал
  Нігерійські пірати вимагають мільйон євро за викуп моряків
  Наступний матеріал
  Дводобовий загальнонаціональний страйк в Індії переріс у сутички
  Теги:
  Loading...