cultprostir.ua

Український барабанщик виграв престижний міжнародний конкурс

  Київський барабанщик Віктор Герчев переміг у конкурсі, який проводив ударник знаменитої британської групи Cream Джинджер Бейкер.

  За умовами конкурсу, музиканти мали зіграти кавер-версію пісні White Room з репертуару Cream і зняти це на відео, повідомляє cultprostir.ua.

  "Грати можна було на будь-яких ударних інструментах, включаючи електронні барабани і перкусію. Учасників нічим не обмежували. Конкурс був оголошений самим Джинджером Бейкером. На першому етапі відбору, Топ-10 він вибирав колегіально з іншими людьми, але переможця визначав самостійно. Особисте звернення такого значущого для мене музиканта стало моєю головною мотивацією для участі в конкурсі", - розповів Віктор Герчев.

  У конкурсі, що проходив під патронатом фірми Drum Workshop, взяли участь 53 музиканта з різних країн. Тепер український барабанщик, як переможець, отримає поїздку на фестиваль Rock'n'roll Fantasy Camp в Лос-Анджелес (пройде 5-8 листопада), іменний барабан Джинджера Бейкера від Drum Workshop, набір тарілок Zildjian, а також річну підписку на журнал Modern Drummer.

  "Призи шикарні, але для мене найважливіше те, що моя гра була оцінена одним із найвидатніших музикантів. У моїй барабанної юності Джинджер дуже вплинув на моє становлення як музиканта. Цей конкурс того ж рівня, як якби для гітаристів його проводив Ерік Клептон, колега Бейкера по групі Cream", - пояснив Віктор Герчев, який перебуває у складі одразу двох київських гуртів – NEON Rock Band та BeTwins.

  Нагадаємо, у червні 2015 року Гран-прі на другому міжнародному дитячому музичному фестивалі "Зоряні мости" у Болгарії здобула українка Єлизавета Халявченко-Бабич. 13-річну дівчинку називають соняшною дитиною через вроджений синдром Дауна. А перемогла дівчинка попри хворобу.

  Попередній матеріал
  Падіння гривні в Україні не буде – фінансовий аналітик
  Наступний матеріал
  "Джек Ніколсон" отримав перепустку в зону АТО - активісти
  Теги:
  Loading...