Українські письменники написали листа Святому Миколаю

  Листи Миколаю - шлють українські письменники, шоумени та книголюби. У посланні просять прищепити українцям любов до читання. А ще - запрошують Святого на Книжковий ярмарок до Києва, який розпочнеться 18 грудня.
  Там облаштують сто п`ятдесят стендів з книжковими новинками. Свій твір представить, зокрема, футболіст Владислав Ващук. Будуть і майстер-класи. Тут навчатимуть каліграфічно писати, варити папір, ілюструвати книжки та робити поетичні новорічні витинанки. Також покажуть фільми та вистави за творами українських авторів. Зірки читатимуть для дітей казки, а письменники займуться куховарством.

  Андрій Курков, письменник: "Це гарбузовий суп-пюре з індійськими спеціями. Я буду готувати, а потім ті, хто прийдуть, будуть його смакувати. Книжок там, я думаю, на плиті не буде, бо я кулінарну книгу ще не написав, а інші книжки заляпати гарбузовим супом ну це не культурно".

  Дмитро Капранов, співорганізатор книжкового ярмарку: "Наша задача, щоб книжка із заумної речі, яка валяється десь на полиці в бібліотеці, перетворилася на цікаву розвагу для дітей. Адже що приносить святий Микола дітям? Цукерки. Від цукерок буває карієс, ожиріння і діабет. Хай цього року Святий микола принесе дітям книжку. Бо від книжки у ваших дітей буде розум і фантазія".
  Попередній матеріал
  КМДА шукає землю для нових храмів
  Наступний матеріал
  2 перевертнів у погонах затримала французька поліція
  Теги: