Українські митці вдались до дослідження жлобства [відео]

  Група українських письменників вдалася до спроби широкого аналізу явища, яке автори називають "жлобством".

  Дослідження втілилося на трьохстах сторінках і отримало назву "Жлобологія". Це тридцять три есе і чимало ілюстрацій. Серед авторів "Жлобології" - Юрій Адрухович, Юрій Винничук, Лесь Подерв`янський, Сергій Жадан, Андрій Кузьменко. Дослідники переконані явище стало таким маштабним, що його неможливо не вивчати. Видання побачить світ вже у вересні і заплановане, як багатотомник. Автори обіцяють, що наступні томи "Жлобології" будуть присвячені російському та американському контексту.

  Антін Мухарський, ідеолог дослідження про жлобів: "Обісрані під`їзди, пописані ліфти - це побутове жлобство. А є ще політичне жлобство - "тушки", приміром. Тобто, по суті своїй, влада в Україні є жлобською, тому що вона плекає жлоба. Тітушко на "Адідасі" - як символ гопнічеської культури, він вже зайняв своє місце серед знакових постатей жлобства".

  Андрій Єрмоленко, художник-жлобіст: "Я просто намалював людину, яка хоче битися і дуже хоче битися. Реальний класичний гопнік, це реінкарнація гопніків 80-тих. Направду, про нього вже треба фільм знімати, голувідський блокбастер про те, "як я п..див журналістів"".

  Попередній матеріал
  США відзначають День незалежності
  Наступний матеріал
  Музей Другої світової у Донецьку може втратити найбільшу приватну колекцію зброї [відео]
  Теги: