5 канал

Учасниця гурту Pussy Riot розповіла про боротьбу з незгодними з політикою Путіна в РФ

Тема політв'язнів повинна бути як в українському, так і в російському інформаційному просторі постійно

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" обговорювали тему боротьби з незгодними з політикою Путіна в РФ. Гостем студії була учасниця гурту Pussy Riot, організатор проекту "Зона права" Марія Альохіна.

"З Білоруським вільним театром створили спектакль Burning Doors ("Палаючі двері"), це те, чим я займалася майже півроку. Це спектакль про протистояння художників і влади, розказаний через три історії – Петра Павленського, мою історію в контексті Pussy Riot і історію Олега Сенцова. Олег Сенцов є одним з героїв спектаклю, а сам спектакль є частиною кампанії з його звільнення. Ми ставили його в шести містах Англії, грали в Італії, будемо далі грати в Європі, але дуже важливо, щоб спектакль побачили в Києві", – розповіла Марія Альохіна.

"Я зустрічалася з політиками в Україні, мені хотілося б, щоб кампанія зі звільнення і Олега, і інших політв'язнів, бо як він сам сказав у своєму останньому слові, хоче бути прізвищем у списку і не хоче зайвого акцентування на собі. Я вважаю, що тема політв'язнів повинна бути як в українському, так і в російському інформаційному просторі постійно", – додала вона.

Детальніше щодо теми обговорення дивіться у відео.

Нагадаємо, засуджена в Російській Федерації у 2012 році учасниця Pussy Riot і правозахисниця Марія Альохіна опублікувала на своїй сторінці в Facebook фото російського ШІЗО. В таке приміщення помістили Сенцова.

Попередній матеріал
Холодницький: Інтерпол вже три місяці вивчає документи у справі Онищенка
Наступний матеріал
Майже 3 млн грн збитків завдали державі два посадовця ДП "Південна залізниця" – прокуратура Києва
Loading...

Учасниця Pussy Riot опублікувала фото російського ШІЗО, в який помістили Сенцова

Учасниця Pussy Riot влаштувала фотосесію у Верховній Раді