5.ua

У Житомирі до Великодня розписали 100-кілограмову шоколадну писанку

  Шоколадну мегаписанку розмалювали петриківськими візерунками житомирські майстри. Для виготовлення великоднього яйця витратили 100 кілограмів бельгійського шоколаду і тиждень копіткої роботи. Тепер влаштовують майстер класи і діляться таємницями розпису.

  Протягом тижня житомирські майстри розмальовували 100-кілограмове шоколадне яйце, аби перед Великоднем потішити житомирян. Це вже третя мегаписанка, яку розмальовують у Житомирі. Цьогоріч шоколадне яйце оздоблювали петриківськими візерунками та українськими символами.

  Майстри шоколадної справи не просто показують відвідувачам свій витвір, але й діляться професійними таємницями. Для дітей влаштовували майстер-клас – разом з дорослими пропонують розписати писанки на власний смак.

  Для роботи дітям роздають шоколад трьох кольорів, але попереджають: малювати такими фарбами потрібно швидко, інакше вони застигнуть.

  Долучитися до розмальовування мегаписанки житомиряни зможуть впродовж Великодніх свят – потім її продадуть. Шоколадного гіганта оцінили у 12 тисяч гривень. Якщо покупець не знайдеться – писанку розплавлять і використають на благодійні духмяні майстер-класах для дітей.

  Оксана Трокоз, Олександр Мельничук, Житомир, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Москві заборонили виконувати арію із "Руслана і Людмили" через слова "Київ" і "Дніпро"
  Наступний матеріал
  В Донецьку почався обласний з’їзд регіоналів
  Теги:
  Loading...