У Яремчі завершився фестиваль "Карпатія" (репортаж)

  Добро і зло зустрілися на одній сцені у Яремчі. Там відбувся виступ "Зіркового вертепу" за участі знаних письменників, музикантів, журналістів і політиків. Також на фестиваль "Карпатія" приїхали 18 народних колективів з різних областей. Упродовж двох днів вони виступали просто неба та на сцені місцевого будинку культури. Наступного року свято влаштують у Косові.

  Фестивалем "Карпатія" завершився цикл зимових свят в Україні. На веселому дійстві вертепи представляли 18 колективів. Фестиваль, який уже став традиційним на Прикарпатті збирає чимало талановитих людей. Разом із творчими колективами колядував і зірковий вертеп.

  За словами учасників "Зіркового вертепу", вони майже не репетирували. Відтак, під час виступу не обійшлося без імпровізації. Але зі своєю роллю кожен із виконавців упорався. Цього року серед зіркового гурту – Богдан Бенюк, брати Капранови, політики і журналісти, поети. Для кожного з них від сценариста вертепу Сашка Лірника дісталося по ролі.

  Пан Анатолій у своєму вертепі "З нової Січі" виконує роль Ірода. Каже, такі фестивалі повинна мати кожна область. Лише так можна зберегти народні традиції - переконаний актор-аматор.

  Фестиваль вертепів "Карпатія" заснували у Івано-Франківську. Цьогоріч він уперше відбувся в Яремчі і відтепер мандруватиме Прикарпатським краєм. Наступного року, кажуть організатори, якщо нічого не завадить планам, вертепи тішитимуть мешканців курортного Косова.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Яремча, 5 канал

  Попередній матеріал
  Scorpions оголосили про завершення своєї кар`єри
  Наступний матеріал
  Тіла 14 людей знайшли на місці падіння літака біля узбережжя Лівану
  Теги: