У Вінниці студент-медик створив колекцію унікальних вишитих боксерських рукавичок

Щоб створити міні-копії боксерського екіпірування, Анатолій Гайструк згуртував довкола себе однодумців: істориків, митців та професійних вишивальниць

Встановити національний рекорд готується вінницький студент-медик. Він підготував колекцію вишитих вручну боксерських рукавичок, яка  претендує на досягнення у номінації "Мистецтво". Розмір кожної пари 14 на 5 сантиметрів. Зменшену копію пари спортивного екіпірування молодий чоловік підготував до цьогорічних літніх олімпійських ігор. У них братимуть участь легкоатлети, боксер та веслувальниця з Вінниці. Про це йдеться у сюжеті "5-го каналу".

20-річний вінниччанин Анатолій Гайструк навчається у медичному виші. З дитинства захоплюється ткацтвом, потім опанував вишивання. Не полишив рукоділля і в старшому віці. Півроку тому вирішив вишити цілу колекцію маленьких боксерських рукавичок. Свій мистецький проект назвав "Конкордія".

"Це ідея – це поєднання спорту і мистецтва, щоб показати, що і сила і творчість можуть робити позитивний вплив, справляти позитивні враження, дарувати позитивні емоції", - розповідає Анатолій Гайструк.

Щоб створити міні-копії боксерського екіпірування, Анатолій згуртував довкола себе однодумців: істориків, митців та професійних вишивальниць. Найскладніше, запевняють майстрині, це ажурний візерунок.

"Малюється малюнок, в даному випадку - виноград. Намальований малюнок іде. потім його обшиваємо нитками по контуру. далі робиться павучок, якщо його видно. і гладь. Вишивається кожний листочок, кожна ягідка, щоб утворилися дірочки і легенько після вишивки це все вирізається",- каже вишивальниця Рада Петренко.

За шість місяців створили три десятки пар. На них - вишиті вручну впізнавані символи та прапори європейський країн. Цю колекцію Анатолій підготував до літньої олімпіади, що розпочнеться за кілька тижнів у Ріо-де-Жанейро, розповідає організатор цього проекту.

Колекція боксерських рукавичок Анатолія Гайструка претендує на встановлення національного рекорду у номінації "Мистецтво". Представники реєстру рекордів України мають зафіксувати його 11 липня.

Олена Бучацька, Олександр Семенов. Вінниця. 5 канал.

Попередній матеріал
Учасниками хресної ходи у Харкові стали парафіяни з "георгіївськими" стрічками
Наступний матеріал
За стандартами НАТО: Українські десантники проходять навчання з бойової стрільби у Чехії

ЗМІ повідомляють про вибух в Туреччині – загинули четверо військовослужбовців

Мистецтво перемогло: у Києві з мурала прибрали кондиціонер

Мистецтвознавець з окупованої Горлівки знайшов творчий прихисток у Музеї українського живопису

Як "боги війни" опановують військове мистецтво на Яворівському полігоні