У Вінниці Міжнародний кінофест комедії та пародії [відео]

  Змагання за "летючого слона" розпочали у Вінниці. Там стартував міжнародний кінофестиваль комедійного та пародійного кіно. "Вінниціанський фестиваль" проводять вже вп`яте. В ньому беруть участь як аматори, так і професіонали.

  Кредо Вінниціанського фестивалю - розсмішити глядача. Тож картини для нього обирають дуже ретельно. До роботи стають - одразу по завершенню попереднього фесту. Спочатку- в інтернеті. Журі міжнародного рівня та прості глядачі голосуванням обирають найкращих. Потому обрані короткометражки покажуть на екрані вінницького будинку культури та по місцевому телебаченню. 

  Олександр Шемет, член журі: "Насправді, гумор він не такий вже інтернаціональний. Для гумору важна актуальність. А актуальність – це інформаційне середовище. І от поки ми ще трошки держемось спільного інформаційного середовища, то нам трошки близькі – ті теми, і ті теми". 

  Більшість конкурсантів кінопоказу - учасники Клубу веселих та кмітливих. Кажуть, головне - ідея для стрічки.

  Сергій Кашпірук, учасник фестивалю: "Сначала немножко сложновато придумать саму задумку. А мы уже потом, по ходу действия все как бы на импровизации у нас было".

  Павло Романенко, учасник фестивалю: "Главное, для начала что-то сообразить. А потом что-то поднять. Для того чтобы это сделать. На самом деле, ничего тяжелого здесь нет. Главное фантазия, креатив и работать, работать и работать".

  Вінничани від фестивалю в захваті. Кажуть, ці короткометражки додають барв до сірих буднів.

  Фестиваль триватиме протягом 2-х тижнів. За цей час покажуть 28 стрічок. Приз переможцям вручать на день міста - статуетку летючого слона.

  Юлія Миронова, Олександр Будзіловськи, Вінниця, 5 канал

  Попередній матеріал
  Новий гендиректор Apple Тім Кук отримає мільйон акцій компанії
  Наступний матеріал
  Буревій Айрін - уже на узбережжі США
  Теги: