У театрі ім. Івана Франка вручали "Київську пектораль" (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Актори, режисери, сценаристи, політики та культурні діячі. У столичному театрі імені Івана Франка святкували день театру та вручали "Київську пектораль". Переможців визначали у 14 номінаціях. Нагороджували статуеткою та тисячою доларів.

  Святкувати своє свято у театр з`явився чи не увесь театральний бомонд столиці. Одні прийшли за нагородами, інші  - їх вручати. Розпочали з поздоровлень та подарунків. Від Президента -  високі звання для акторів, від прем`єра -  привітання зі святом, від столичного голови - 3 квартири. Далі церемонія нагородження. На сцені справжні Оскарівські пристрасті. Спогади та очікування від знаних митців, а від дебютантів подяки батькам та натхненникам.

  Переможців у 14-ти номінаціях обирало спеціальне експертне журі. Впродовж року експерти не пропускали жодної вистави - щоби нагородити найталановитіших.

  Справжнім іменинником на "Київській пекторалі" цьогоріч став "Молодий театр", з 14 статуеток 6 отримали саме митці цього театру. Це і краща вистава, і дебют, і актриси першого та другого планів. Спеціальну премію - За вагомий внесок у театральне мистецтво отримала заслужена артистка України Ганна Пекарська. А подією року у театральному житті України  визнали театр "Київ Модерн Балет".

  Олена Халік, Денис Ковальов, 5 канал

  ***


  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.29Мб)
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  В Україні обрали факелоносців Олімпійського вогню
  Теги:
  Loading...