rejectedprincesses.com

У США створили комікс про українську жінку-снайпера

Комікс про героїню оборони Одеси у 1941 році Людмилу Павліченко оприлюднений у соцмережах

На сторінці видавництва Postize у Facebook днями був опублікований комікс від групи митців з сайту Rejected Princesses про героїчну українку Людмилу Павличенко – найрезультативнішу жінку-снайпера у світовій історії. У коментарі до своєї роботи автори написали: "У Другій світовій війні нацисти на Східному фронті навчилися боятись однієї жінки більше за всіх інших. Їй було 25 років. Вона вивчала історію у Київському університеті. Її звали Людмила Павличенко. Але звали її "пані смерть". І вона була найсмертоноснішою жінкою-снайпером, яка будь-коли існувала". За три дні публікація на сторінці Postize здобула 18 тис лайків, а поширили її майже 50 тисяч користувачів.

Нагадаємо, Людмила Павличенко - українська радянська снайперка часів Другої світової війни, уродженка Білої Церкви, яка стала найуспішнішою жінкою-снайпером в історії. Вона особисто застрелила щонайменше 309 військовослужбовців противника у боях у Молдові та під час оборони Одеси і Севастополя.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Як повідомляв 5.ua, у травні в Україні вийшов друком комікс "Воля": що було б якби українська держава у 1918 утримала позиції.

Попередній матеріал
Рада провалила один із "безвізових законів"
Наступний матеріал
Верховна Рада хвилиною мовчання вшанувала пам'ять загиблих біля шахти "Бутівка" бійців
Loading...

Комікс "Воля": Що було б якби Українська держава у 1918 утримала позиції

У Росії активісти створили комікс про абсурдність суду над Савченко

Чернівчанка презентувала комікс з українськими супергероями

Брати Капранови презентували історію України в коміксах [відео]