5.ua

У Слов'янську відзначили Всеукраїнський день бібліотек і 80-річчя дитячої міської бібліотеки

  У Слов'янській центральній міській бібліотеці (Донецька область)пройшов урочистий захід, приурочений Всеукраїнському дню бібліотек, який відзначають 30 вересня. Святкування співпало з ювілеєм міської центральної дитячої бібліотеки, яка в цей день відзначила своє 80-річчя.


  Відповідну інформацію розповсюджено на сторінці спільноти " Слов'янськ" у соцмережі Facebook.

  Зокрема повідомлено, що аби відсвяткувати у читальному залі зібралися колеги і друзі, читачі та партнери бібліотеки, люди різного віку, інтересів і професій, але об'єднані любов'ю до книг.

  "Бібліотека Слов'янська - вогнище розвитку міста. У будівлі бібліотеки постійно проходять виставки, кінопокази, майстер-класи для дітей і дорослих. Зараз в центральній бібліотеці Слов'янська розташований центр гуманітарної допомоги. І після окупації міста наші бібліотеки, як ніколи, потребують підтримки", - підкреслено у повідомленні на сторінці спільноти " Слов'янськ".

  Раніше повідомлялось про те, що у Львові відкрився 5-й форум "Бібліотек@ – відкритий світ". Також повідомлялось, що Рівненська обласна бібліотека визнана найсучаснішою в Україні.
  Попередній матеріал
  У Полтаву із зони АТО прибув зведений загін міліціонерів
  Наступний матеріал
  АТО: хроніка дня
  Теги:
  Loading...