У прокат вийшов фільм "Секретні матеріали 2: Хочу вірити" (РЕПОРТАЖ)

  Агенти Фокс Малдер та Дана Скалі - знову на екранах. У Лос-Анджелесі відбулася прем`єра стрічки "Я хочу вірити" - продовження фантастичного серіалу "Секретні матеріали". Церемонію відвідали зірки фільму - Джиліан Андерсен та Девід Духовни. Попри святкову атмосферу, герої серіалу поводилися стримано, і про стрічку говорили мало.
  Червона доріжка, рекламні плакати та спалахи фотокамер - усе як належить голівудській прем`єрі. Проте атмосфера біля китайського театру - незвична. Зірки "Секретних матеріалів" приходять на показ окремо, ледве посміхаються один одному і дуже мало розповідають про новий фільм. Натомість - нахвалюють свої добрі стосунки та дякують прихильникам за відданість.

  Джиліан Андерсен, акторка: "Гадаю, усім було цікаво знову попрацювати разом. І, знаєте, це було інакше - ми нарешті по-справжньому захотіли щось зробити. Адже був час, коли ми сильно втомилися від серіалу".

  Девід Духовни, актор: "Колись я й не сподівався що ми протягнемо довше одного сезону. Усе це - дуже приємно. Популярність "Секретних матеріалів" більша за сам фільм. її не можна контролювати".

  "Я хочу вірити" - це назва фільму і гасло головного його героя - агента Фокса Малдера. Він вірить у паранормальні явища, потойбічні світи та глобальні змови. Його напарниця Дана Скалі - ставиться до цих ідей скептично. Сюжет нової стрічки - творці тримають у секреті. Відомо лишень, що характери головних героїв залишаться незмінними.

  Із рекламного ролика не зрозуміло ані де відбувається дія фільму, ані в чому головна його інтрига. Утім, справжніх фанатів "секретного кіно" це лише надихає. Адже, саме цей прийом - надмірна таємничість - і забезпечив "Секретним матеріалам" їхню популярність.

  Кріс Картер, творець "Секретних матеріалів": "Ми робимо це вже 17 років! Я так давно вигадав цих персонажів і - де вони зараз".

  Перша серія "Секретних матеріалів" з`явилася на початку 90-тих. Герої фільму не сходили з екранів дев`ять років. За цей час зняли понад двісті серій. 10 років тому, у 98-му, на екрани вийшла перша повнометражна стрічка про Малдера і Скалі. Утім, фільм провалився - йому забракло натхненності і легкого нальоту параної, яким уславилися "Секретні матеріали".

  Ксенія Новікова, 5 канал
  Попередній матеріал
  Викид радіації на французькій АЕС
  Наступний матеріал
  70 років тому у Європі почали масово продавати розчинну каву
  Теги:
  Loading...