У НаУКМА письменники читали вірші Шевченка [репортаж, відео]

  А от у Києві біля Могилянської Академії читали вірші Тараса Шевченка. Письменники: Оксана Забужко, Дмитро Капранов, Андрій Курков декламували свої улюблені рядки та розповідали студентам, як відкрити "свого Шевченка".

  Не щодня почуєш знайомі ще зі школи вірші Тараса Шевченка у виконанні відомих сучасних письменників. Оксана Забужко, Андрій Курков та брати Капранови об`єдналися, щоби поділитися своїми шляхами пізнання Тараса Григоровича.

  Оксана Забужко, письменниця: "Шевченка я відкрила і відчула на рівні дотиків, внутрішнього струму достатньо пізно, на 30 році життя. Шевченко, як на мене, поет не для школярів, а людей духовно зрілих і морально зрілих".

  Шевченка - майстра сентиментальної літератури - відкрив слухачам Дмитро Капранов. Він прочитав одну зі своїх найулюбленіших поем - "Утоплена".

  Дмитро Капранов, письменник: "Дуже зворушлива історія про ревниву мати, яка приревнувала доньку. що та квітла, а мати вяла  і потопила її. Те, що зараз називають жіночими романами".   

  Послухати вірші Тараса Шевченка до Могилянки прийшли кілька десятків людей.

  Христина, студентка: "Я сьогодні прогуляла пари для того, щоб суди прийти".

  Галина Тельнюк, співачка: "Коли батько нас водив на закриті читання це було певним законом і мірилом розуміння цього світу і долі України".

  Дар`я Безродна, Юрій Підлісевич, "5 канал"

   

  Попередній матеріал
  Невстановлений вибуховий пристрій спрацював на зупинці транспорту в Москві
  Наступний матеріал
  Каддафі проводить міжнародні переговори
  Теги: