У Національного художнього музею новий керівник

  У Національного художнього музею новий керівник.

  Після кількамісячних протестів працівників музею замість виконувачки обов`язків директора - Тетяни Міронової, профільний міністр представив колективу Марію Задорожну. В цьому закладі вона працює з 94 року. За словами профільного міністра, саме на кандидатурі Задорожної наполягала музейна рада. Працівники закладу, які останній місяць проводили екскурсії з наручними повязками "протестую", вважають, що домоглися свого. У найближчих планах нового керівника - повернути у колектив фахівців, які раніше працювали в музеї, але через суперечки з керівництвом змушені були звільнитися.  

  Дарина Якимова, працівник національного художнього музею: "Ми дуже сподівалися на саме таке рішення. На призначення людини, яка багато років працювала в музеї і є прогресивною спеціалісткою, фахівцем".

  Тетяна Кияниця, працівник національного художнього музею: "Нею було тут реалізовано дуже багато цікавих проектів і сподіваємось, надалі очікувати від неї того ж".

  Марія Задорожна, директор національного художнього музею: "Мені потрібно в першу чергу повернути команду, бо будь-яку програму розвитку робити чи мати якусь перспективу можна лише маючи команду".

  Попередній матеріал
  У Конча-Заспі будуть зводити олімпійську базу
  Наступний матеріал
  12 із 445 новообраних кнадидатів у депутати подали документи у ЦВК
  Теги: