У Мистецькому арсеналі фінішував Тиждень української моди [відео]

  Показ у пам`ять Михайла Вороніна, жіноча колекція від Сержа Смоліна та балет від Олексія Залевського. У Мистецькому арсеналі фінішував 31 тиждень української моди. Враженнями від останнього дня юкрейніан феш вік ділиться Олена Халік.

  Блискучий костюм трійка - візитна картка будь-якого успішного чоловіка. Володимир Гришко, у своєму гардеробі має зо два десятки костюмів від Вороніна - і зараз жалкує, що не встиг придбати більше за життя дизайнера.

  Володимир Гришко, співак: "Метр в костюмі від метра. Мені здається що він заснув, і при цьому передав увесь свій талант та уміння своїй команді".

  Новою колекцією під маркою Воронін опікувалася донька дизайнера - Лариса, яка продовжує справу батька. Показ зробили максимально оптимістичним та веселим.

  Поки моделі крокують подіумом, поза ним - модні розваги. Кожен може і відвідати музей до 15-річча тижня моди, і приміряти вбрання і нанести макіяж з допомогою професійних стилістів. І якщо в основній залі - модні новинки на наступні сезони тут можна подивитися на тренди осені та зими. Приміром прикрас і у цьому сезоні і в наступному у справжньої модниці має бути багато.

  Тетяна Мітус, дизайнер:
  "Украшения не должны лежать у вас дома, их нужно носить, и чем больше тем лучше - вот такие камушки можно и на свитер и на майку. Модно одно - украшений много не бывает".

  Тим часом на подіумі свою нову колекцію демонструє Серж Смолін. Цьогоріч його модний бренд святкує 5 років, тому дизайнер, який зазвачай шиє чоловіче вбрання вирішим представити і жіночу колекцію. Образ 40-х років для сучасної жінки пропонує модельєр. Уся колекція пошита з французького шовку, шифону та мусліну.

  Серж Смолін, дизайнер: "Я решил сделать нашим девушкам подарок и 80 процентов колекции для вас, женщины".

  Завершив 31 юкрейніан фешн вік Олексій Залевський. Традиційно, його покази вражають масштабністю шоу. Цього сезону - колекцію дизайнера представляли не звичайні моделі, а балет національної опери. Натуральні тканини та вільний крій суконь та спідниць - основа колекції Залевського. Хореографічні па на подіумі - символізували те, що одяг має не заважати йти по життю танцюючи.

  Олена Халік та Орест Пона, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Правляча коаліція перемогла на парламентських виборах у Чорногорії
  Наступний матеріал
  Затверджено зміни до мовного закону
  Теги: