У Львові зібрались видавці та автори з 25 країн світу

  Розпочав роботу Форум видавців у Львові – найбільший книжковий ярмарок в Україні, співорганізатором якого є Держкомтелерадіо.Про це прес-служба відомства повідомила 11 вересня.


  Повідомляється, що протягом чотирьох днів роботи Львівського форуму (з 11 по 14 вересня) відбудеться 960 культурних заходів: круглих столів, дискусій, читань, презентацій, автограф-сесій. Вже традиційно у рамках Форуму пройдуть книжковий ярмарок, урочиста церемонія вручення книжкової премії "Найкраща книга Форуму-2014", фестиваль дитячого читання "Книгоманія", благодійна акція та фестиваль "Молода Республіка Поетів", Львівський бібліотечний форум.

  Під час Форуму видавців на території книжкового ярмарку та в книгарнях міста волонтери збиратимуть книжки для бібліотек Донбасу. Акція пройде під гаслом "Подаруй українську книжку українському Донбасу".

  Серед головних подій форуму – Львівський міжнародний літературний фестиваль, одна з найбільших літературних подій Центрально-Східної Європи. На фестиваль запрошено 370 авторів з України та з 25 країн світу – Австрії, Білорусії, Великобританії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Чехії, Фінляндії, Грузії тощо.

  Цього року почесними гостями Форуму є країни Дунайського регіону.
  Увага до України з боку іноземних держав є надзвичайно великою, зважаючи на події, які зараз відбуваються. Так, письменник з Австрії Мартін Поллак говорить про те, що за кордоном зараз існує проблема браку знань про події в Україні.

  "Ми розуміємо Україну менше, ніж мали б. Основна причина – брак інформації. Надіюсь, що ця подія допоможе нам всім подивитись по-новому на українців", – приводять прес-служба слова Мартіна Поллака.
  Попередній матеріал
  Терористи атакують сили АТО та готують масований обстріл Донецька - РНБО
  Наступний матеріал
  Чільник ВМС США закликав НАТО перекупити російські "Містралі"