У Львові завершується підготовка до форуму видавців

  У Львові завершується підготовка до найбільшого книжкового свята України - 18-го форуму видавців. Цьогоріч тут чекають на 250 авторів з 25 країн світу та понад 600 видавців.
  Офіційне відкриття заходу - у четвер. Організатори кажуть, щороку прийняти усіх охочих стає дедалі складніше. Цьогоріч - ятки з книжками поставлять не лише у залах та у дворі палацу мистецтв, а й на центральних вулицях міста. За п`ять днів організатори обіцяють понад півтисячі різноманітних заходів, майстер-класів, автограф-сесій, зустрічей із відомими авторами з України та інших держав. Зірковим гостем цьогорічного фесту буде норвезький письменник Ерленд Лу.

  Марія Мельник, прес-секретар форуму видавців: "Також ми чекаємо наших українських зірок. Це є Шкляр, Марія Матіос, Ярослав Грицак. Також будуть російські, Дубіна, в нас буде дуже цікавий круглий стіл – "Дискусія цивілізацій" - на який приїжджають дуже багато інтелектуалів з Європи з України і Росії".

  Юрій Николишин, видавець: "Це обличчя Львова – форум видавців зараз. Для видавців - це як екзамен для студента. Він може показати, на що він спроможним за рік був, як він підготувався, чи він є доволі успішним у своїй справі, чи ні. Форум видавців - це просто унікальне явище як для Львова, так і для України".

  Попередній матеріал
  У Великій Британії пройшли змагання з метання кров`яної ковбаси
  Наступний матеріал
  Патріарх Кирило прибув в Україну
  Теги: