У Львові запрацювало медівникове містечко

  Будиночки-медяники присипані пудрою, казкові герої та навіть різдвяний вертеп – ці та інші витвори з медового тіста експонують у Львові. Ідею створити таку феєрію почерпнули у європейців.

  Цьогорічна виставка особлива, кажуть організатори. Адже створювали її не лише професійні кондитери, а й діти. Працювали над експонатами протягом двох тижнів. Виліплювали з тіста все, що нафантазували. Учасники зізнаються, найскладніше у процесі створення - випікання. Через великий вміст цукру, тісто може підгоріти. Виставка з 40-ка медівниковими експонатами триватиме тиждень. А у день Святого Миколая оберуть переможця.

  Ірина Родоманська, кондитер: "Медівникове тісто, щоб створити його входить мука , яйця найголовніший компонент – це мед натуральний дається, цукор. Воно повинно трошки охолонути. Тоді ми випікаємо медівникові пряники з яких робимо різні фігурки".
   
  Ірина Клименко, координатор виставки: "Ми роздали за два тижні близько 100 кг тіста ми розвезли його по дитячих гуртках. Просто роздавали до нас приходили в палац мистецтв і результат – розкатати , виліпити правильну форму і зліпити звичайним білком. Білок з цукром, а вже прикраси і фантазії наших учасників можете тут побачити".

  Попередній матеріал
  Мобільні пункти обігріву відкрили на Тернопільщині
  Наступний матеріал
  У Києві на боротьбу із наслідками стихії вийшли чиновники КМДА
  Теги:
  Loading...