5.ua

У Львові влітку громадяни з восьми країн вивчать українську мову

  Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) цього року вже вп’яте проводить літню школу української мови і культури "Крок до України", - інформує 

  Як повідомляється, цього року до участі у школі зголосилися 13 осіб з Росії, а також представники Польщі, Сербії, Білорусі, Румунії, Киргизстану, Словаччини – всього 27 студентів різного віку, професій та інтересів, які виявили бажання приїхати на два тижні до Львова, вивчати українську мову та пізнавати культуру України.

  Зокрема, у школі навчатимуться й учасники  зі Східної України, адже і в них є потреба відкривати для себе Україну, пізнавати її іншою, ніж знали дотепер, кажуть в МІОКу.

  "Я вважаю ненормальним і злочинним явищем антиукраїнську істерію, яку нагнітають в Росії, і маю намір протистояти їй шляхом зміцнення особистих та громадських зв’язків між Росією та Україною. Вважаю відновлення миру й добросусідських стосунків між російським та українським народом важливим, складним та гідним завданням", – написав у мотиваційному листі один з учасників школи.

  У програмі навчання – інтенсивний курс української мови, екскурсії, майстер-класи, перегляд українських фільмів і багато інших цікавих речей.
  Попередній матеріал
  Російські війська знову стягуються до українського кордону
  Наступний матеріал
  Президент має намір призначити ще одного заступника керівника своєї адміністрації
  Теги:
  Loading...