У Львові відкрили виставку на честь Бориса Возницького

  Світлини, публікації, мемуари - виставку "Епоха Возницького" відкрили у Львові. Експозицію підготували до 50-річчя управління національною галереєю Борисом Возницьким.

  На відкриття виставки прийшли колеги, друзі та числені прихильники. Вони згадували, як за часів його керівництва фонди музею збільшилися у шість разів. 12 тисяч історичних пам`яток були врятовані завдяки сотням експедицій, які Борис Возницький сам і очолював. Серед заслуг  Возницького - збереження робіт Пінзеля та відновлені Олеський, Золочівський і Підгорецький замки. До 50-річчя на посаді директора галереї мистецтв Борис Возницький не дожив 7 місяців.

  Богдан Чайковський, товариш: "Нині можна назвати тисячі пам`яток культури, мистецтва, історії, які йому вдалося зберегти. Завдяки Борису Григоровичу про Львів через Пінзеля говорить весь Париж і вся Європа. Чи візьмемо замки - Олеський замок, Підгорецький, Золочівський. Не було б  Бориса Возницького - не було б цих замків".

  Наталія Маїк, вчений секретар Львівської національної галереї мистецтв: "Ця виставка - це перша спроба осягнути феномен Возницького. Думаю, що виставок такого плану ми могли б робити дуже багато. Бо він залишив нам колосально багатий спадок і нашим завданям є не лише його зберегти, а й пововнювати, досліджувати".

  Попередній матеріал
  Керівники ФФУ зустрілись із другим кандидатом на тренера збірної
  Наступний матеріал
  Олег Тягнибок cтав Особистістю року за версією журналу "Кореспондент"
  Теги:
  Loading...