Фото elise.com.ua

У Львові відбудеться кінофорум на підтримку полоненого росіянами режисера Олега Сенцова

  З 23 до 28 жовтня у Львові відбудеться "Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова", який буде проведений вже вшосте (перед цим акція проводилася в Києві, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку та Ужгороді). Міні-фестиваль має на меті широкий розголос щодо долі українського режисера Олега Сенцова, незаконно заарештованого в окупованому Криму і перевезеного до Росії.


  Про це  повідомила представник організаторів заходу Галина Гузьо.

  Вона зазначила, що фільм Олега Сенцова "Гамер", що відкриватиме львівський "Тиждень …" доречно і актуально говорить про окремих, маленьких людей, яких суспільство вважає маргіналами.

  "Українське кіно також залишалося без уваги суспільства — і через свою недолугість, і через свою невидимість. "Тиждень українського кіно…" покликаний цю ситуацію трохи змінити, показуючи 6 різних українських фільмів… Різножанровість презентованих стрічок окреслить індустріальну та художню картину українського кінематографічного сьогодення, адже кожний із фільмів "Тижня ..." вже мав і прокатну, і фестивальну долю",  - повідомили організатори.

  Зібрані кошти підуть на підтримку заарештованого російськими агресорами кінорежисера Олега Санцова, який зараз перебуває у СІЗО Лефортово у Москві, за звинуваченням  у тероризмі.
  Попередній матеріал
  У Донецьку вбили ще одного мирного мешканця
  Наступний матеріал
  Порошенко: попередні українські реформатори не вірили у ефективність своїх дій