У Львові стартував Міжнародний фольклорний фестиваль "Етновир" [відео]

  Народні пісні, національна кухня та традиції. Усе це мешканці та гості Львова спостерігатимуть упродовж 5 днів. У центрі міста стартував Міжнародний фольклорний фестиваль "Етновир".

  Марш-парад, який крокує головними вулицями Львова, знаменує початок міжнародного фольклорного фестивалю "Етновир". Наталя - солістка ансамблю "Вясселе" - до Львова прибула з Білорусі.

  Наталія Горбач, учасниця: "Город замечательный! Люди замечательные, народы, которые приехали. Культура каждая особенная, поетому, я думаю, все будет замечательно".

  Цьогорічний "Етновир" смакуватиме глядачам не лише піснями і танцями, а й національною кухнею. Дівчата з Польщі завзято нарізають капусту, вона є інгредієнтом традиційної страви -  лазанок.

  Гося Бошко, учасниця фестивалю: "Готуємо лазанки. Це макарони з капустою, беконом та цибулею. Бекон із цибулею треба підсмажити, пригогувати капусту, а потім усе разом перемішати та посмажити".

  Фестиваль відбуваєтьcя у Львові вже вп`яте. Його організатори зазначають - "Етновир" пропагує не лише дружбу народів, а насамперед - популяризує Україну.

  Андрій Сидор, організатор фестивалю "Етновир": "Це, в тому числі, і представлення Львова, адже всі колективи, які приїжджають до Львова, потім їдуть до себе на батьківщину і виступають такими хорошими, безкоштовними промоутерами нашого міста і країни в цілому".

  Упродовж 5-ти днів, що триватиме фестиваль, у центрі Львова, біля ратуші, з особливостями своїх культур знайомитимуть артисти з Іспанії, Польщі, Білорусі, Туреччини та Азербайджану .

  Марія Глушко, Євген Радіон, Львів, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  100 днів роботи президента Франції Франсуа Олланда
  Наступний матеріал
  ВАСУ підтвердив скасування реєстрації Сацюка і протиправність дій Магери
  Теги: