5.ua

У Львові стартував Фестиваль сиру та вина [відео]

  Близько тонни винограду – не пресами, а ногами розчавлювали у Львові. Там стартував 4-й Фестиваль сиру та вина.

  На площі перед палацом мистецтв близько сотні сирних та винних виробників презентують свою продукцію з усіх куточків України та з-за кордону. Крім цього, у програмі ще заплановане створення портретів вином, сирно-винне караоке й презентація колекції одягу з винних корків. А також львів’ян та гостей міста чекатимуть різноманітні майстер-класи, на яких можна буде навчитись робити сир, готувати різноманітні страви та навіть виготовляти свічки. Протягом усього фестивалю відвідувачі зможуть відчути себе справжніми сомельє та продегустувати сотні видів сирів. Триватиме свято до неділі.

  Дмитро Красильников, відвідувач: «Мы только зашли, в принципе – очень интересно. Очень необычно. Мы с Одессы, с юга – у нас тоже есть разные ярмарки, но... Дествительно, очень необычно».

  Дарина Мушакова, відвідувачка: «На такое в первый раз попали и винчик очень-очень вкусный».

  Андрій Сидор, організатор фестивалю: «Географія фестивалю зросла якщо не вдвічі, то значно зросла. Можна буде дегустувати, пробувати, купити, придбати, з’їсти. І сподіваємось: вино і сир, і місто Львів – зроблять настрій і для львів’ян, і для тих, хто тут присутній».

  Попередній матеріал
  Львівського «телефонного терориста» уже затримали
  Наступний матеріал
  Єврокомісар закликає Україну долати економічні перепони асоціації