У Львові стартував Фестиваль дитячого читання [репортаж, відео]

  Три дні у Львові триватиме міжнародний Фестиваль дитячого читання. Окрім конкурсів та концертів для дітлахів, відбудуться наукові конференції для дорослих та доброчинна акція "Подаруй дитині книжку".

  Вінні-Пух та Карлсон, Котигорошко та Білосніжка, Буратіно та Баба Яга. Яскрава театралізована хода дітей центральною вулицею Львова привернула увагу львів`ян та гостей міста. Понад 600 школярів у костюмах улюблених літературних героїв закликали відвідати міжнародний дитячий фестиваль.

  Дитина: "Я лиса Алиса із Буратіно".

  Дитина: "Я в костюмі Баби Яги, я дуже люблю цей персонаж - він хитрий і кмітливий".

  За три дні фестивалю діти зможуть поспілкуватися, придбати нові книжки та отримати автограф улюбленого письменника. Усе, як на дорослих книжкових ярмарках. Письменниця Леся Вороніна тішиться - в Україні книжка починає конкурувати із комп`ютером.

  Леся Вороніна, письменниця: "Якщо дитина зрозуміє, що книжка - то її друг, то це щось особливе, чудове і чарівне, що книжка - це співтворчість. Це не пасивне споглядання і сприймання, що тобі уже зробили, розжували, а книжка - це насправді завжди відкриття, то дитина буде читати і серйозні книжки, і різні книжки".

  Організатори Фестивалю дитячого читання планують до святкувань залучити якомога більше дітей та молоді з інтернатів, дитячих будинків та малозабезпечених родин. Для них уже підготували 120 годин безкоштовних майстер-класів.

  Олександра Коваль, президент ГО "Форум видавців у Львові": "Майстер-класи от по всьому, що можна придумати. Включно з майстер-класом по виготовленню суші, також малювання, писання, складання казок, пластилінові мультфільми - все, що тільки прийде в голову".

  Організатори сподіваються зробити фестиваль  щорічним. Кажуть спілкування з дітьми підштовхує письменників до написання нових творів, а дітлахів - до творчості. Протягом трьох днів, діти з різних областей України створять художнє панно «Кольоровий світ» завдовжки 10 метрів.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Бахрейні судять учасників акцій протесту
  Наступний матеріал
  Блохін оприлюднив склад тренерського штабу національної збірної
  Теги:
  Loading...