У Львові стартував 19-й міжнародний форум видавців

  19 міжнародний форум видавців стартував у Львові. У рамках заходу відбуваються зустрічі з авторами та круглі столи.
  Зараз видавці розкладають свою продукцію на полицях та готуються до ярмарку, який розпочнеться уже завтра у Палаці мистецтв. Сьогодні ж до однієї із львівських шкіл завітала дитяча письменниця, автор Капітошки та Петрика П`яточкіна – Наталя Гузеєва. Вона презентувала учням свою нову книжку – "23 образи Петрика П`яточкіна". Відтепер Петрик уже бешкетуватиме не в дитсадку, а у школі. Письменниця зізнається - історії про пригоди героя брала із життя.

  Наталя Гузеєва, дитяча письменниця: "Эту историю мне подружка росказала про своего сина, первоклассника , которий поступил как Петя Пьяточкин. Он поламал руку, дети ему прислали письмо и он настолько бил расстроен, что у него сломана рука и он не может ходить в школу, что он обиделся на весь мир, и стер все имена".

  Оля Волосюк, учениця: "Урок був досить цікавий, напевно, я цю книжку куплю, навіть не напевно, а точно, можливо навіть сьогодні. Ну Петрик П`яточкін – це був один із моїх улюблених мультиків, дуже цікаво, які ще там у нього будуть пригоди".
  Попередній матеріал
  Єврокомісія запропонувала країнам ЄС обмежити свій суверенітет
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську російська мова стала регіональною [відео]
  Теги: