5.ua

У Львові руйнується історична будівля - "Палац щастя" [відео]

   

  Тисячі світлин молодят на рахунку у фотографа Сергія Березяка. Розповідає – останній рік зйомки на фоні «Палацу щастя» завдають чимало клопоту. У об'єктив постійно потрапляють жалюгідні стіни будівлі, тож майстру доводиться витрачати чимало часу на редагування фото, аби не було видно тріщин на стінах РАЦСу.

  Сергій Березяк, фотограф: «Треба звертатись за допомогою до графічних редакторів. В даному випадку – це «Adobe Photoshop». І приходиться клаптик за клаптиком реконструювати цю стіну».

  Вадим та Ірина Тимко, молодята: «В нас найкращі враження, тому що після такої події поганих вражень не може бути. Ми, тим паче, приїхали спеціально з Чернігова, щоб тут розписку робити. Тому нам все подобається».

  Молодята задоволені, а от працівники РАЦСу скаржаться – минуло вже десять років з часів останнього ремонту споруди. І хоча п'ять років тому на реконструкцію виділили близько восьмисот тисяч гривень – їх «з'їла» криза.

  Зиновій Старосцінський, начальник львівського центрального РАЦСу: «Були не закінченні ремонтні роботи щодо дахової покрівлі. Зокрема, не була зроблена водостічна система. Тобто, всі води, які падають дощові, вони течуть по фасаду. Взимку так само. Тут намерзає велика кількість різного льоду. І, відповідно, воно нам нищить цей фасад». 

  Чиновники жалюгідний стан РАЦСу пояснюють так – мовляв, приміщення орендоване, а отже проводити його капітальний ремонт не мають права.

  Ірина Олива, начальник відділу ДРАЦС реєстраційної служби головного управління юстиції у Львівській області: «2013 року було укладено договір оренди довгостроковий – на двадцять років. І це вже дасть головному управлінню юстиції здійснювати капітальний ремонт».

  Водночас, в управлінні юстиції пообіцяли – наступного року приміщення львівського РАЦСу відремонтують. На це виділять близько мільйона гривень.

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  У Донецьку протестували мешканці аварійної 5-поверхівки [відео]
  Наступний матеріал
  МЗС спростовує участь українців у війні в Сирії
  Теги:
  Loading...