У Львові розпочався театральний фестиваль "Золотий лев" [відео]

  У Львові розпочався щорічний міжнародний театральний фестиваль "Золотий лев". 10 театрів із Польщі, Угорщини, Росії, Чехії та України протягом трьох днів показуватимуть свої вистави просто неба.

  Золотий Лев, традиційно розпочався великою костюмованою ходою вулицями. Центр міста перетворився на велику сцену із феями, вікінгами та чудернацькими істотами. Тематика цьогорічного фестивалю - карнавал. 

  Ярослав Федоришин, організатор фестивалю: "Тут якраз є всі вистави шоу, які збудовані суто на різних танцях, нарізних таких програмах клоунади, циркових, тому тут буде зрозуміло про що. Буде багато галасу, пластики, вогню, піротехніки".

  Артисти з Одеси кажуть, про фестиваль їм відомо давно, а тому й приїхали показати своє мистецтво. Найгірше, сміються актори, коневі - він не звик до львівської бруківки.

  Артур Ліс прибув із Польщі. Він - театральний режисер. Розповідає, у Львові своє мистецтво показувати буде не важко, адже тут вулиці подібні до Краківських.

  Артур Ліс, режисер театру "Маката" (Польща): "Львів мені дуже нагадує специфіку і клімат Кракова. Тут дуже добра атмосфера, багато театрів, люди люблять ходити в театри та насолоджуватися грою акторів, тут є знакова атмосфера для театральної гри".

  За три дні фестивалю глядачі переглянуть 14 вистав. Центральними майданами міста ходитимуть величезні ляльки та ходулісти, організатори обіцяють багато музики, світла та вогню.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  У США протестують проти жорстких дій полісменів
  Наступний матеріал
  Рекордна спека у Німеччині
  Теги: