У Львові розпочався книжковий форум

  Свято для читачів та авторів. Сьогодні у Львові розпочався книжковий форум. Першого дня відбувається ярмарок літератури.
  Крім того, що видавці намагаються зацікавити своїми книжками якомога більше читачів, цього дня ще й обиратимуть секс-символ сучасної української  літератури. Претендентів вісімнадцять: по 9 чоловіків і жінок. Результати опитування оприлюднять за два тижні. Однак найголовніша тема форуму - це проблеми книговидавництва. Президент зібрання Олександра Коваль, каже: ситуацію треба рятувати, адже в Україні видають вкрай мало книжок – лише трохи більше одного відсотка на душу населення. Саме літературний фестиваль, який відбуватиметься в межах форуму, покликаний зацікавити і видавців, і читачів.

  Олександра Коваль, президент ГО "Форум книговидавців": "Приїжджає все більше видавців, виставляється все більше і все кращих книжок, а наш літературний фестиваль за своїм розмахом вже перегнав відомі фестивалі, які відбуваються в Центральній та Східній Європі. І цим справді Львів може пишатися".
  Попередній матеріал
  У полоні нігерійських піратів залишається українець
  Наступний матеріал
  П`ять годин допитували Тимошенко у Генпрокуратурі
  Теги:
  Loading...