Ірина Білик
Ірина Білик 5 канал

У Львові активісти змусили Ірину Білик зі сцени визнати Росію агресором

Перед цим намагалися зірвати концерт співачки – прихильникам довелося заходити на концерт через "закривавлену доріжку" та під вигуки "ганьба!"

У Львові активісти намагалися зірвати концерт Ірини Білик. Перед входом до місцевої опери зібралося кілька десятків протестувальників, передає "5 канал".

Перед дверима вони розлили червону рідину, що символізувала кров. У руках протестувальники тримали фото співачки з назвами міст на Донбасі, де відбувалися бойові дії. Все тому, що Білик за час війни на сході неодноразово їздила до Росії, була в окупованому Криму, а також відвідувала ювілейний концерт Філіпа Кіркорова у Кремлі.

Протест перед концертом Ірини Білик
Протест перед концертом Ірини Білик5 канал

За словами активістів, якщо Ірина Білик не може визнати Росію агресором, їй не дозволять співати у Львові. Активістів намагався умовити представник співачки. Але розмови не вийшло – почалася шарпанина і продюсер утік до будівлі.

Прихильники ж Ірини Білик, які не відмовилися від відвідування концерту, заходили до приміщення театру через "закривавлену доріжку" та під вигуки активістів "ганьба!". Майже за півтори години від часу, коли мав початися концерт, співачка зі сцени заявила, що вважає Росію агресором.

Попередній матеріал
Ситуація між МОЗ та НМУ ім. Богомольця пов’язана із корупцією у вишах – Ковтонюк
Наступний матеріал
Замість автобусів – коні: чому на Волині села залишаються без автобусного сполучення