У Львові 3 дні відбуватиметься карнавал (РЕПОРТАЖ)

  Перший міжнародний фестиваль фольклору "Етновир" стартував у Львові. Колективи з шести країн світу пройшли парадом у національних костюмах центральними вулицями міста.
  У Львові - карнавал. Свято триватиме три дні. Його присвятили 10-й річниці перебування Львова у зоні світової спадщини ЮНЕСКО. Серед учасників - колективи не лише з Європи. Культурою своїх країн поділяться мексиканці та представники екзотичної Мартініки. Найбільше взаємних емоцій викликали темношкірі артисти. Гості кажуть, танцювати доводилося у багатьох містах, а тому львівська бруківка запальним "сальсі" та "мерензі" не зашкодить, так само, як і надмірна увага львів`ян.

  Українські артисти кажуть - виступати разом із колегами з далеких країн не лише цікаво, а й пізнавально. І хоча культури та звичаї у народів різні, утім спільне можна завжди знайти. Через танець, пісні та національне вбрання учасники знайомлять зі своїми країнами. Колективи, які три дні виступатимуть у Львові, добре відомі у світі. Вони брали участь у багатьох світових фестивалях та карнавалах.

  Андрій Сидор, начальник управління культури та туризму Львівської міської ради: "Парад за собою привів повний аншлаг в партері. Тому приємно бачити усміхнені обличчя, оплески, спалахи фотоапаратів і мобільних телефонів. Це означає що з першого разу фестиваль приживається".

  У міській раді вже підрахували: у ці дні фестиваль мають відвідати понад 80 тисяч людей. А закінчиться свято, як і почалося - карнавалом центральними вулицями міста.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.06Мб)
  Попередній матеріал
  Справу "чорного трансплантолога" закрито
  Наступний матеріал
  Поблизу ст. м. "Лівоборежна" горів ангар деревообробного цеху
  Теги:
  Loading...