У Луганську відкрився міжнародний фестиваль циркового мистецтва серед молоді [відео]

  Європейський цирк на Луганському манежі. Там ушосте відкрився міжнародний фестиваль циркового мистецтва серед молоді. На арені змагатимуться артисти з Польщі, Вірменії, Німеччини, Голландії та інших країн Європи та Америки. Про початок фестивалю луганчани могли дізнатися прямо на вулиці – містом пройшла циркова кавалькада.

  На півгодини центральні вулиці Луганська перетворилися на справжню арену цирку. Жонглери, клоуни та акробати під звуки оркестру - запрошували луганців на шостий міжнародний фестиваль циркового мистецтва.

  Михайло Мітін, учасник кавалькади: "Сложно, но едем. Дороги плохие, асфальт жесткий падать".

  Поділитися своїми вміннями з’їхалися артисти цирку з більш ніж десяти країн світу - загалом понад півтори сотні учасників.

  Дмитро Касьян, директор Луганського державного цирку, директор фестивалю: "В этом году у нас расширилась география учасников. У нас впервые гости из Германии, Голландии.4 возрастных категории от 8 до 12 лет, от 12 до 15, от 15 до 25 и профессионалы до 25 лет".

  А за лаштунками - артисти вже готуються до виходу на арену. Анастасія Купріяшенко, неодноразовий лауреат фестивалю - розминається. Дівчина працює в жанрі "антипод" – жонглює ногами.

  Анастасія Купріяшенко, учасниця фестивалю: "Буду удивлять новыми трюками. Я совмещаю антипод с эквилибрис – это стойки на руках. Это новшество в цирковом искусстве".

  Змагатимуться на арені жонглери, акробати, повітряні гімнасти та артисти в інших циркових жанрах. Але найголовніше, кажуть учасники – це спілкування та обмін досвідом.  

  Асмік Манучар`ян, учасниця фестивалю (Вірменія): "Це мій другий фестиваль. Найголовніше - це участь, спілкування з колегами. Але хотілося б отримати і призове місце".

  Вадим Лук`янчу, учасник фестивалю (Латвія): "Одновременно ти чему-то учишся, набираешься опита. И это дает старт - ти хочеш еще больше и больше расти, дойти до какого-то висшего уровня".

  Циркова казка, триватиме до кінця тижня. Переможці отримають пам’ятні подарунки та можливість виступати на найкращих аренах світу.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганськ, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Мельниченко передасть ГПУ диктофонні записи щодо убивства Щербаня
  Наступний матеріал
  Головний редактор польського видання "Жеч Посполіта" подав у відставку
  Теги: