У Київському Цирку стартував новий сезон [відео]

  Дресировані пелікани, ведмеді на велосипеди та морж, що співає під Уітні Хьюстон. У Київському Цирку стартував новий сезон. У програмі - окрім звірів, неперевершені жонглери, канатохідці, гімнасти-екстримали та кумедні клоуни. З-за лаштунків повернулася Марія Коренюк.

  За лаштунками цирку сьогодні неабиякий галас. Перед прем`єрою нового сезону хвилюються і звірі, і самі циркачі.

  В останні хвилини одним педікюр доробляють. Інші чепурять обличчя.

  Сергій Калганов, клоун: "Гримм называется "гримм молодого человека". Должно быть как: вот когда человек выходит с мороза, где у него краснеет? щеки.. Здесь краснеет, здесь краснееет. Нарисовал усы - ему говорят - либо Чаплин, либо Гитлер. Я говорю: для всех он Чаплин, а со мной он -Гитлер!"

  У сусідній кімнаті - дрімають клишоногі. На арені їздитимуть на велосипеді та самокатах і гарцюватимуть під запальну музику. Усе за солодку винагороду.

  Валерій Степаненко, дресирувальник: "Когда печенье, когда сахар. А вообще любят и мед, и молоко - они такие любители".

  Загалом на київській арені з номерами виступлять кілька десятків тварин. Окрім вже традиційних циркових псів, мавп, дикобразів та папуг - екзотичні велетенські пелікани.

  А от родзинка програми важить не багато-не мало 700 кілограмів. Морж Салтан до Києва прибув з Чукотки. На день з`їдає по 25 кіло риби. За це роздає інтерв`ю, чмокається, подає лапу та співає.

  Потішить новий сезон й іншими цирковими жанрами. Дух глядачів перехоплюватиме від трюків еквілібрістів із Росії, канатохідців із Узбекистану та знаної на весь світ української гімнастки Анастасії Макеєвої. Поміж собою колеги кличуть її "зшибайголовою", бо усі гімнастичні викрутаси під куполом дівчина виробляє без страховки.

  Людмила Шевченко, директор Національного цирку України: "Даже мы - артисты ходим всегда смотреть и как бы вздрагиваем".

  Із новою програмою артисти у Києві гостюватимуть майже чотири місяці - до травня.

  Марія Коренюк, Микола Лебедєв, "5 канал". 

  Попередній матеріал
  Чехи обирають президента
  Наступний матеріал
  Ярмарок мініатюрних товарів розпочався в болівійському місті Ла-Пас
  Теги:
  Loading...