У Києві влаштували показ мод на недобудованій станції метро [відео]

  Мода у метро. Дефіле у столичній підземці і не просто на платформі, а на недобудованій станції – "Львівська брама". Незвичний показ для своїх шанувальників влаштувала дизайнерка Олена Мігдісова.

  Столичний метрополітен. Година пік. Люди повертаються з роботи, а поруч з ними, на огородженому ескалаторі – публіка у вечірньому вбранні, з шампанським, під супровід живої класичної музики рушить до місця проведення головної світської події сезону – показу бренду "обрані". У шоці і світська тусівка, і столичний люд, адже ні одних, ні інших про такий розвиток подій не попередили.

  Пасажир метро: "Мы тут смотрим на это все".

  Відвідувач показу: "Ой, а я в первый раз в метро".

  Ось і спеціальний поїзд, який перевозить тільки глядачів дефіле, адже і місце призначення незвичне – станція, де не ступала нога звичайного киянина – "Львівська брама". Будівництво почали ще у 90-х, але вихід на вулицю так і не побудували. Спеціальну зупинку роблять тільки для гостей показу.

  Відвідувач показу: "Локация выбрана просто изумительная".

  Прямо посеред пошарпаної станції і крокують моделі. Вишукані сукні класичного крою, оздоблені хутром та мереживом, виконані у чорних, пастельних та червоних кольорах – ось мода бренду обрані. Дизайнерка Олена Мігдісова не виключає, що колись у вбрання її виробництва зможуть вбиратися безпосередні користувачі столичного метрополітену.

  Олена Мігдісова, дизайнер: "Ну, я буду рада, если в моей коллекции будут ходить пасажиры метро. Она очень теплая…"

  Організатори свята так і не зізналися, як їм вдалося влаштувати для світського бомонду таку екскурсію. Водночас, наголосили, що затримки потягів не було – тому жодного дискофорту кияни від перфомансу не відчули.

  Олена Халік та Євген Кияшко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Чилі запрацювала найпотужніша у світі обсерваторія
  Наступний матеріал
  Новий Папа Римський вперше з`явився на люди
  Теги:
  Loading...