У Києві відзначили кращих дизайнерів року [відео]

  Імена кращих українських дизайнерів за 2012 рік назвали у Києві. Переможцям вручили пам`ятні статуетки "Best Fashion Awards".

  "Best Fashion Awards" – ногороди чекають на своїх власників, кращих дизайнерів 2012 року.

  Вже третій рік поспіль в Україні визначають кращих з кращих дизайнерів. Вирішує долю офіційних премій спеціально визначена група експертів з 30 людей, до складу якої входять fashion-журналісти, критики моди, баєри та суспільні діячі.

  Церемонія от-от почнеться - номінанти хвилюються, організатори роздають останні вказівки, гості розважаються. Олексій Залевський вже отримав свою нагороду рік тому, водночас - знову є претендентом на статуетку у номінації "краща постановка".

  Олексій Залевський, дизайнер: "Ну, это престижно в любом случае…"

  Лілія Пустовіт - також серед номінантів, які вже мають відзнаку "Best Fashion Awards", але більше вболіває за молодих.

  Лілія Пустовіт, дизайнер: "Мене тішить, що у списку домінантів дуже багато молоді".

  Зі сцени лунають імена перших переможців – "модний оскар" отримала Марія Бех у номінації "відкриття року", за кращу фешн-постановку відзначили Володимира Подоляна. Посмертно, за визначний внесок у розвиток української моди, відзначили Михайла Вороніна.

  Натхненням для дизайнерів цьогоріч стала Джамала. Без інтриги і вже втретє кращим дизайнером чоловічого одягу стає Віктор Анісімов. А от кращим модельєром для жінок визнали дует молодих дизайнерок Наталію Каменську та Олеся Кононову. Тут і сльози радості, і подяка усім натхненникам – усе, як на справжньому Оскарі. 

  Олена Халік та Орест Пона, 5 канал.

   

  Попередній матеріал
  У Криму діти провели рекордну екологічну акцію
  Наступний матеріал
  У США відвідувачі парку розваг 4 години просиділи на висоті до 100 метрів
  Теги: