У Києві відкрився Музей сучасної вишивки

  Синьо-жовтий стяг, який можна побачити з заплющеними очима, та ікони, які світяться у темряві. Майстриня Тетяна Протчева відкрила в Києві Музей сучасної вишивки.
  Там представлено кілька десятків експонатів - серед яких гаптовані краватки і метелики, ікони та серія полотен на японську тематику. Вишивальниця уже тричі потрапляла до Книги рекордів України. Спершу - за вишите яйце до Великодня, потім за найбільшу вишиту карту України і останнє ноу-хау - за метод  вишивання нитками, що світяться в темряві. Щоправда, дивитися на такі картини треба наживо, бо відеокамера цього світіння зафіксувати не може. А ідей у майстрині ще багато.

  Тетяна Протчева, вишивальниця: "Раніше був такий вислів, що "Він такий українець - у нього ширінка вишита". І в мене така є ідея - на джинсах вишити ширінку українським традиційним орнаментом... Це - прапор України. Це, може, якось незвичайно виглядає - такі кольори. Але якщо ви подивитесь на цю крапочку в середині вишитого прапора, зосередитесь на 30 секунд, то ви побачите синьо-жовтий прапор України".

  Попередній матеріал
  Новий землетрус в Японії - обійшлось без жертв
  Наступний матеріал
  Західна Німеччина потерпає від негоди
  Теги: