У Києві відкривається виставка мисткині Маріко Морі (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Космічні відчуття до Дня комонавтики обіцяють організатори нової виставки "Єднання" у Пінчук-арт-центрі. Найвідоміша художниця Японії останніх п`ятдесяти років Маріко Морі особисто провела екскурсію для журналістів напередодні відкриття. Найкращі фотографії, живопис, скульптури та інсталяції за 15 років творчості Маріко Морі зібрані у центрі Києва.
  Соломія Вітвицька, 5 канал: "Міжгалактичний контакт. Інопланетяни приїхали ше з минулої виставки японської художниці. Головне одночасно обійняти всім шістьом учасникам цієї скульптури. І тоді відчуєш подих, а можливо і стук серця".

  Художниця створила шістьох інопланетян, перебуваючи під враженням від трагедії 11 вересня у Нью-Йорку. Ця робота і дала назву виставці "Єднання" -  разом можна подолати страх перед незвіданим. Маріко пояснює, що блакитні створіння закликають подолати стереотипи та спробувати сприймати позитивно і тих людей, які відрізняються від вас. Капсула, що подорожує у часі та просторі - відтворений на фото перфоменс. У прозорій посудині Маріко проводила по кілька годин: на березі океану, біля монументальних стародавніх будівель, або ж у центрі сучасного міста.  Втім, найбільш загадкова інсталяція навіть не помістилася у самій галереї. Для величезного НЛО створили тимчасовий прихисток просто неба.

  Маріко Морі, художниця (Японія): "Ця капсула вже восьмий раз сідає на Землю, тобто бере участь у виставці - з часу її створення. Це високотехнічна машина. Тут відтворюються в реальному часі хвилі мозкової діяльності людини, котра знаходиться в середині. Потім ці хвилі є компонентами комп`ютерної анімації, які передаюються на екран".

  З дивними наліпками на лобі, у білих шкарпетках можна потрапити у середину космічного корабля і шість хвилин подорожувати. А ось і перші враження.

  Вхід до виставкових зал із космічними експонатами безкоштовний. А от щоби торкнутися міжгалактичних просторів у цій капсулі, охочим доведеться викласти 50 гривень у будні до 17 години, та по 100 гривень у вихідні. Шанс це зробити є до 15 червня, доки відкрита експозиція.

  Соломія Вітвіцька, Денис Ковальов, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.44Мб)
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  У китайській провінції Ганьсу тривають сутички між правоохоронцями й монахами
  Теги:
  Loading...