У Києві відкрили виставку фотографій з архіву французьких авіаліній [відео]

  Дефіле стюардес і зіркові пасажири на трапі літака. У Києві відкрили виставку фотографій 60-их років з архіву французьких авіаліній. На них - пасажири, а це видатні режисери, актори, письменники та співаки - позують у салоні повітряного судна чи на злітній смузі.

  Головний пасажир причаївся у кутку виставкової зали - малюк у кошику на борту літака. Фото 46-го року. А поруч самі лише класики-кумири мільйонів.

  Анастасія Смирнова, куратор виставки: "Фотографів наймали французькі авіалінії. У їхньому архіві - півтори тисячі унікальних кадрів. Зірки в той час не тікали від спалахів камер".

  Мірей Матьє і Деліда, Елла Фіцджеральд і Френк Сінатра, Володимир Набоков і Альбер Камю. Космонавтка Валентина Терешкова і Микита Хрущов - жує в польоті.

  Анатсасія Смирнова, куратор виставки: "Це не шедеври фотографічної майстерності - а ціла епоха видатних облич".

  За лаштунками француженки показують, у що одягалися стюардеси тих часів.

  Крістін Сказа, зберігач колекції костюмів: "Це 1933-ій рік. Так виглядали перші стюарди французьких авіаліній. Метелик - обов`язковий".

  Бріджит ле Нозер: "Стюардес тоді не було. Зявилися вони у 46-му. І їхні перші наряди - геть не жіночні. це такий військовий стиль. А це уже 60-ті. Легкі картаті сукеньки від іменитих дизайнерів".

  Дівчата - виходять на дефіле і фотографії на стінах відходять на другий план.

  До Саші в костюмі 30-их років дівчата так і линуть. Мало хто й здогадується, що він ніякий не француз і не бортпровідник. Та, фотомодель Олександр настільки увійшов у роль, що уже подумки обслужив на борту літака пів Голівуду.

  Виставка триватиме до кінця квітня. На відкритті вдалось побачити не всі фото. Деякі закрила собою  барна стійка. Коньяк був не менш популярним, аніж зірки на борту літака.

  Ольга Петрів, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Триває розгляд скарги на вирок Павліченкам
  Наступний матеріал
  Підписання угоди про спрощення віз між Україною та ЄС може відбутися вже наступного місяця
  Теги:
  Loading...