У Києві відкрилася виставка світлин "Публічні люди без краваток"

  Відверті фотознімки публічних людей України - на одній виставці, яка відкрилася в Українському домі. Серед героїв, які зображені на світлинах - народні депутати, артисти, бізнесмени, спортсмени та журналісти. Всі світлини створив протягом останнього року фотограф журналу "Публічні люди" Дмитро Коваленко.
  Подивитися на себе на фотознімках прийшли Діана Дорожкіна, Лесь Подерв`янський, Шон Карр та інші відомі особи. Багато хто з гостей зазначають: зйомки у глянцевих журналах їх захоплюють. Скажімо, відома акторка Ольга Сумська готова сісти на дієту, щоб у майбутньому знятися у "Плейбої", натомість, заступниця столичного голови Ірена Кільчицька каже - їй соромитися нічого. А от відомого письменника Леся Подерв`янського затягти до фотостудіі складно.

  Ольга Сумська, акторка: "Була пропозиція знятися для журнала "Плейбой". Півроку тому. Спочатку я відмовилась, а потім думаю - чого це я?. Тепер я відновлюю форму, до речі - мені залишили телефон".

  Лесь Подерв`янський, письменник: "Я просто знаю, як це відбувається. Приходять візажисти стілісти, дівчата, починают тебе фарбувать. Потім вони тебе вдягають в якісь шмотки... Я від таких пропозицій відмовляюсь, бо почуваю себе ідіотом".
  Попередній матеріал
  У Лондоні презентували повнометражний фільм "Секс і місто" (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  На місці зруйнованої В`їзної брами у Києво-Печерській лаврі з`явилася бутафорія
  Теги:
  Loading...