У Києві відкрилася виставка авторської ляльки [репортаж, відео]

  Юлія Тимошенко, Віктор Ющенко, Юрій Лужков та Микола Валуєв - такі іграшкові зірки цьогорічної виставки авторської ляльки, яка відкрилася у Києві. Також майстри представили багатьох казкових героїв та персонажів фільмів. Відкриттям виставки стали лялькові мешканці комунальної квартири.

  Невеличкі та веселі - такими побачила політичних віпів художниця Олена Смолій. Лужков у неї - персона нон-Ґрата - з мітлою та у робочому фартуці:

  Олена Смолій, художниця: "Он позиционировал себя как главный дворник Москвы".

  Серед політичних персон - є і російська зірка боксу - Микола Валуєв. Лялькарка каже, довго думала, як наростити волосся спортсмену, щоб виглядав мов справжній:

  Олена Смолій, художниця: "Шерсть на теле наскубала с внутренней части сапога и эти отметки приклеела, без них он не смотрелась".

  З іншої полиці за героями виставки підглядає бабця. Це мешканка комунальної квартири:

  Ніна, лялькар: "Сгорбилась, замочная скважина настолько мала, что ей пришлось так пристально рассматривать весь мир через замочную скважину".

  В іншій кімнаті комуналки - дівчинка нишком їсть варення:

  Ніна, лялькар: "Работа называется Олькино счастье. Это как раз тот момент, когда наверное взрослые ушли".

  Загалом на виставці цьогоріч представили понад три тисячі експонатів. Тут і персонажі з фільму "Майстер і Маргарита", і мультяшні герої. Поряд з українськими ляльками - кілька іграшок з Німеччини, Франції та Італії.

  Лялькарка з Німеччини: "Ми створюємо ляльок, максимально схожих на людей. А витвори українських майстрів - більш фантастичні".

  На ляльковій виставці дітей дуже мало. Десятирічна Варя просить придбати маленького котика. Ціна ляльки - 400 гривень. І мамина відповідь - ні:

  Анна, мама дівчинки: "Ну це ж не зовсім іграшка, я просто знаю, шо вона з неї зробить, вона її покупає, це ж сувенір...Варюша".

  Дівчинка заплакана, навіть найменшу на виставці  іграшку придбати не вмовила. Середня ціна таких ляльок- експонатів - тисяча гривень. 

  Юлія Фінгарет, Андрій Каньшин, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Протест "Грінпісу" в Брюсселі
  Наступний матеріал
  Масові заворушення в столиці Греції
  Теги:
  Loading...