У Києві відкрилась виставка фотографій закоханих пар [відео]

  У них на двох - одне обличчя. У Києві відкрилась виставка фотографій закоханих пар. Кожен портрет - наполовину жіночий, наполовину чоловічий. З`єднавши їх в один - авторка хотіла перевірити, наскільки схожими є закохані. У проекті взяли участь двадцять пар. Та до кінця червня, поки триватиме виставка, записатися на таку спільну фотографію можуть усі. Достатньо мати пару і бути на сто відсотків упевненими у своїх почуттях.

  Це саме той випадок, коли кажуть: вони знайшли свої другі половинки.

  Ніна Ліщук,фотограф: "Вогник в очах - це те, що їх найбільше поєднує".

  На перший погляд - дві половинки одного лиця. Що це не так - видають макіяж жінок і легка небритість чоловіків.

  Ніна Ліщук,фотограф: "Таке враження, що перука одягнута і чоловік накрашений. Навіть деякі зморшки дуже схожі".

  Тамара Федорівна свою схожість з Павлом Даниловичем угледіла не одразу. Помітила її з віком і після життєвих випробувань.

  Тамара Крижанівська, учасниця фото проекту: "Я его послала на курорт. Он через неделю вернулся обратно. И говорит: я без тебя в таком месте не могу".

  П`ятдесят пять років подружнього життя - і тепер їхня відмінність лише в тому - що вона сивину зафарбовує, а він ні. 

  Тамара Крижанівська, учасниця фото проекту: "У меня очень много седых - и я к ним не могу никак привыкнуть. В этом и разница".

  Познайомились в наметі, на помаранчевому майдані. І відтоді в Юлі з Веніаміном уже трійко дітей. З кожним новим малям - схожість дається взнаки все більше.

  Юлія і Веніамін Туржанські, учасники фото проекту: "Я думала, меньше похожи".

  Не підмальовувала і навмисно подібних не підшукувала.

  Ніна Ліщук, фотограф: Якоїсь пластики спеціально не додавала.

  Авторка фотографій Ніна викриває схожість закоханих пар. Нафотографувала уже два десятки. Але Наталю так і не переконала, що вони з чоловіком як дві краплі.

  Наталя Бовтун, учасниця фото проекту: "Я смотрю - не убедила. Муж такой же лукавый в глазах и в усах". 

  З пантелику її збивають саме чоловікові вуса.

  Наталя Бовтун, учасниця фото проекту: "Ведать, усы, они внимание отвлекают. Наша ценность - это наши дети. Вот здесь мы похожи, вот здесь мы сумасшедшие".

  Схожість насправді не така уже й разюча. Просто зліплені докупи два обличчя створюють відповідний візуальний ефект, - пояснює психолог.

  Еліна Романенко, психолог: "Посмотрите, достаточно нам улыбнуться друг другу и мы повторяем улыбки друг друга. И так закладывается общность даже на лице".

  Та надто зациклюватися на цьому - не радить. Хоча багато хто цим реально переймається.

  Еліна Романенко, психолог: "Есть в Америке брачное агентство, которое основано полностью на поисках партнера по внешнему сходству. Могу сказать, что оно очень успешное".

  Сама фотографиня піддала такому експерименту і своїх батьків. А от себе зі своїм обранцем ще не наважилась. Поки що вичікує - аби схожість стала бодай трохи помітнішою.

  Ольга Петрів та Андрій Каньшин, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Греції загальнонаціональний страйк
  Наступний матеріал
  Харківські правоохоронці потрапили за ґрати через виконання своїх обов`язків
  Теги: