У Києві відгуляли Геловін [відео]

  Ніч усіх святих відзначили у світі шанувальники свята Геловін. В Україні, немає дітлахів, які ходять по-домівках вимагаючи солодощі. У нас це свято для дорослих - з вечірками, алкоголем, костюмами нечисті та гарбузовими ліхтариками -головними символами дійства. Як відгуляли Геловін у Києві знає Олена Халік.
  Центр столиці перетворився на шабаш зомбі. Сюди злетілося чимало усілякої нечисті: українські відьми, чаклуни, привиди та вампіри. Ось паркувальниця-зомбі, яка зустрічає гостей цієї страшної ночі. А це радянський спортсмен, якого спіткала невдача одразу на старті.

  Радянський спортсмен: "Как только я одел этот костюм, что-то произошло и с меня теперь капает кровь".

  А поруч близнюк арбітра Кашаї, який шкодує, що не зарахував гол українській команді. Ось дружина дракули, а це головний кулінар вечора, який дещо змінив меню у перед день усіх святих.

  Шеф-кухар Геловіну: "Сегодня в меню глазки и пальчики хорошо идут".

  Пізнати кого-небудь на вечірці вкрай складно. Над костюмами та гримом попрацювали дуже ретельно. Але не всі. Дизайнер Залевський вирішив лякати злих духів в образі самого себе. 

  Олексій Залевський, дизайнер:
  "Я сегодня в своем образе, и вообще если смотреть в корень этого праздника, то не совсем правильно православным".

  Інший дизайнер, Бічола Тетрадзе, прийшов у костюмі власного дизайну. Каже у його рідній країні - Геловін не відзначають - тому, розважатися приїхав в Україну.

  Бічола Тетрадзе, дизайнер:
  "У Грузії Геловін не відзначають, тут веселіше".

  Ламати, трощити і веселитися на повну - ось головне завдання для нечисті. З завданням розбити автомобіль та налякати усіх навколо - вурдалаки впоралися на УРА.

  Олена Халік та Олена Сорокіна, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У болівійській столиців Ла Пас Хелловін відзначали з присмаком політиків
  Наступний матеріал
  До залізничної катастрофи у Запоріжжі могла призвести помилка диспетчера [відео]
  Теги: