У Києві відбувся перший з`їзд панків (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  На сцену вийшли три українські гурти та російські гості - "Таракани" - відомі панки у себе на батьківщині. Більше сотні прихильників яскравої суб-культури зійшлися до одного з київських клубів.
  Квіти для панків. гроші на вітер! - переконаний майже панк Андрій. Квіти на концерт приніс. втім дарувати не збирається.

  Ерокез за п`ять хвилин, а рецепт простий, пиво на волосся, і вміло настовбурчити. І все ж це не головне. Насамперед треба бути панком у душі.

  На з`їзді грають не кияни, тут панк-гурти з різних куточків країни, та з близького зарубіжжя. Українські музики виконують панк давно. Чому ж цей фестиваль нахзвали першим не сторопають, ані українці, ані колеги з Росії.

  Дмитро Спірін, гурт "Таракани": "Уже двадцать лет играют украинськие групи панк-рок, ну просто решили так организатотори назвать первий сьезд, ну и пусть. Почему нет".

  Володимир Новіков, лідер гурту "Фліт": "Від 15 до 25 років. Така молодь ходить на наші концерти. Хоча і бувають уже доросмлі дядьки у костюмах сидять підспівують. мабуть у дітей почули".

  Перший млинець спекли, і невдовзі буде продовження. Організатори обіцяють цей фестиваль перший, втім сто відсотків не останній.

  Соломія Вітвіцька, Ілля Шинкаренко. 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.64Мб)
  Попередній матеріал
  "Пора" висунула Каськіва кандидатом в мери Києва
  Наступний матеріал
  Станік відкликала свої підписи під документами КС за попередні роки
  Теги:
  Loading...