У Києві відбувся концерт "The Australian Pink Floyd Show" (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Австралійці, що грають музику Pink Floyd, приїхали до Києва. У своєму шоу вони намагаються відтворювати дух легендарних рокерів та копіювати зіркових Роджера Уотерса та Девіда Гілмора. Серед усіх двійників Pink Floyd, австралійці вважають себе найкращими, особисто знайомі з учасниками гурту і збирають аншлаги в Європі.
  Вони не Пінк Флойд. Вони просто уже 20 років грають музику британських рок-легенд. Спершу ця трійка австралійців виступали в тамтешніх пабах і були звичайнісінькими фанатами Пінк Флойд. Тепер вони самі зірки. У своєму шоу намагаються відтворити атмоферу 70-их і пінкфлойдівські хіти. І мають на це право - придбали ліцензію на виконання музики Пінк Флойд.

  Таких трибют-команд, що заробляють гроші, виконуючи пісні всесвітньо відомих зірок - хоч греблю гати. Музикознавці кажуть - це нормальна практика. Якщо улюблені усіма рок-бенди розпадаються, то чом би не показати людям хоча би двійника.

  Вадим Карп`як, музикознавець: "Ясна річ, що більшість людей буде клювати спочатку на Пінк Флойд, а потім дрібними буквами дочитають, що це не оригінальний Пінк Флойд, який уже давно не виступає. Австралія, до речі, це не дивно, що австралійці приїжджають, тому що Австралія це країна-лідер за кількістю оцих трибют-груп. Річ у тому, що Австралія перебуває в стороні від основних концертних потоків світових, до них рідко хто заїжджає і тому вони творять свої доморощені клони".

  Українці невпевнено, але розкуповують квитки на шоу австралійців. Найдешевший - сто п`ятдесят гривень. Кажуть - хочуть згадати молодість, а ще порівняти копію з оригіналом. Навіть наймолодші українські фанати Пінк Флойд слова з їхніх хітів знають на пам`ять.

  Круглий екран, арка і три бек-вокалістки. Відео та лазерні існталяції. Музиканти виконали найкраще з культового альбому Пінк Флойд "The Wall" і "Dark Side of The Moon". І зібрали щонайменше половину столичного Палацу спорту.

  Ольга Петрів, Олексій Тищенко, Владислав Каретник, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.35Мб)
  Попередній матеріал
  Луценко закликає БЮТ та НУНС до переговорів
  Наступний матеріал
  Тимошенко закликала НУ-НС повернутися у коаліцію
  Теги:
  Loading...