У Києві відбувся концерт Хуліо Іглесіаса (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  До Києва завітав один з кращих голосів світу - іспанець Хуліо Іглесіас. Він має усі можливі престижні музичні нагороди, його ім`я викарбовано на одній з зірок алеї слави в Голлівуді. Хуліо Іглесіаса внесено до Книги рекордів Гіннеса за рекорд на найбільшу кількість проданих дисків. У Палаці "Україна" в Києві відбувася його концерт.
  Олена Халік, 5 канал: "Аншлаг. На концерт всесвітньовідомого виконавця сюди до Палацу "Україна" з`їхалися понад чотири тисячі людей. І хоч квитки коштували від сотні до трьох з половиною тисяч гривень - жодного у касі не лишилося".

  Серед шлядачів більша половина - відомі обличчя. Представники столичної тусовки та політикуму не оминули нагоди побачити живу легенду та послухати ексклюзивний спів Іглесіаса.

  Інна Цимбалюк: "Я несколько месяцев назад была на концерте Энрике Иглесиас. Была в восторге, мне очень понравилось. Но тут конечно класика, поэтому я оделась соответствующе".

  Галіна, співачка: "Мне очень нравится его тембр голоса, его харизма. И сегодня я надеюсь, что он не изменился за 9 лет".

  Півгодини затримки і ось на сцену виходить він - володар майже всіх найпристижніших нагород світу. У класичному костюмі, з оксамитовим голосом він з перших хвилин концерту підкорює українську публіку.

  Для преси під-час концерту жорсткі умови - знімати можна лише одну пісню і за куліси потрапити зась. Світова зірка не любить спілкуватися з пресою. Після України артист продовжить своє світове турне. Наступна країна - Словенія. Далі п`ять міст Росії і білоруська столиця Мінськ.

  Олена Халік та Андрій Верстюк, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.06Мб)
  Попередній матеріал
  ПАРЄ не розглядатиме Голодомор як українське лихо
  Наступний матеріал
  Клінтон визнала свою поразку у праймеріз
  Теги: