У Києві відбувся фестиваль інді-музики "Moloko Music Fest" (РЕПОРТАЖ)

  Перший фестиваль інді-музики - Moloko Music Fest - відбувся у Києві. Заграли на ньому понад десять колективів - з України, Британії та Литви. Як запевняють організатори: це перспективні молоді команди, яким просто дали можливість вийти на велику сцену.
  На сцені - антикварні меблі, старинний грамофон та раритетні іграшки. Все неначе у театрі. Навіть портьєра справжня. Організатори першого MOLOKO MUSIC FESTу розповідають: хотіли спокусити глядача справжніми музичними постановками. Тому і виконавців відбирали відповідних.

  Юрій Хусточка, організатор: "Це музика яка живе всупереч шоу-бізнесу. Це всі музиканти, які витрачають власні гроші, сили, енергію на те, щоб робити музику. От ми таких обрали".

  Через те концерт охрестили фестивалем інді-музики. Дмитро Шуров з гурту "Esthetic Education" пояснює: інді-виконавець - це той, хто не залежить від комерційної поп-культури та мейнстріму.

  Дмитро Шуров, гурт "Esthetic Education": "Здесь сегодня выступают люди, которые не постраиваются под каналы, которым непринципиально попасть в телек, которые имеют свою аудиторию, они передают музыку из уст в уста, копируют друг другу диски".

  Самі ж незалежні "Esthetic Education" заграли абсолютно нових пісень, яких не презентували навіть на нещодавньому "Артефакті". Підтримати естетиків до Києва приїхав і увічнений у їхній пісні - львів`янин Василь Васильцев. Йому доручили роль конферансьє.

  Василь Васильцев, ведучий фестивалю: "Мені близький цей фестиваль, бо мені близькі Ест Ед. Юрій Хусточка запропонував. Я вирішив, що це класно. Я тут також виступаю, не тільки веду".

  Відзначав музичну незалежність Василь Васильцев молоком. Прямо на сцені. Приєдналися до нього і учасники гурту "Крихітка Цахес". Привезли на Молочний фестиваль чотири нові інді-пісні.

  Каша Сальцова, гурт "Крихітка Цахес": "Поняття Інді пішло від інді-лейблів - незалежних лейблів, так склалося, що зараз у нас контракт з українським мейджером, але фактично, так як ми не є продюсерським колективом, ми можемо вважати себе інді-колективом".

  Наступний злет інді-музикантів запланували на 2009-й рік. Організатори фестивалю обіцяють: тоді незалежною музикою потішать не лише Київ, а й усі найбільші міста країни.

  Марія Коренюк, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.45Мб)
  Попередній матеріал
  Генсек ООН закликав не економити на екології через фінансову кризу
  Наступний матеріал
  Першу гуманітарну допомогу доправили у Конго
  Теги:
  Loading...